Тара РР-105

Металева тара для виробництва є одним із самих надійних різновидів тари, це оборотна тара багаторазового використання що дозволяє заощаджувати кошти при транспортуванні та зберіганні різних видів товарів.

Металева тара РР-105 призначена для збору та зберігання метизів, тарно-штучних та інших вантажів та виробів. Можливість установки тари РР-105 одну на іншу дозволяє значно економити сладські площі, зменшує транспортні витрати.

Передня стінка тари PP-105 оснащена відкидним бортом, що робить завантаження тари зручнішим.

Конструкція тари РР-105 запобігає можливому витіканню рідини (вода, мастильні матеріали, тощо…) за межі тари, що запобігає забрудненню місць зберігання та транспортних засобів при зберіганні/транспортуванні виробів чи матеріалів з підвищеною вологістю (металева стружка, пісок та інші матеріали).

За замовчуванням тара РР-105 фарбується методом порошкового покриття, типовий колір заводу-виробника сірий RAL 7005.

Технічні характеристики тари PP-105

При замовленні тари необхідно вказати назву виробу згідно Таблиці 1. або погодити із представником виробника зміни відносно типових варіантів заводу-виробника.

Таблиця 1. Інформація для замовлення Тари РР-105

Рис.1. Тара PP-105, конструкція та основні розміри

Завод-виробник залишає за собою право в односторонньому порядку змінювати зовнішній вигляд тари, якщо такі зміни не впливають на експлуатаційні характеристики виробу.

За погодженням між виробником і замовником можливе фарбування в інші кольори та інші види покриття (наприклад емаль “Колорін ХТ-365”).