Про підприємство

ТОВ “Р.В. Метал Сервіс” засноване на базі об’єднання майна та підприємницької діяльності його засновників, відповідно до Установчого Договору про його створення від 08 лютого 2000 року, як металообробний завод Європейської групи ТАП: TAP FRANCE, Bellevret , Bac de rétention, TAP environnement та інші.

Основним документом є Статут зареєстрований від 25 лютого 2000 року розпорядженням міського голови міста Рівного. Підприємство знаходиться в селі Городок, Рівненського району, за 15 км від м. Рівного.

Мета і предмет діяльності товариства полягає у виготовленні і реалізації металоконструкцій: різні види контейнерів для складування та транспортування сміття та відходів та комплектуючих частин до них, контейнерів об’ємом 0,75 м3 для збору твердих побутових відходів. Реалізація продукції здійснюється, переважно, для Франції.

Основними і постійними клієнтами підприємства «Р.В.Метал Сервіс» є наступні підприємства: ПП “Беллєвре Індустрі”, Франція, ТАР Франс, Франція, Матьйо Продюксьйон, Франція, місцеві підприємства, серед яких ТОВ «Санком Рівне», КАТП – 1728, ТОВ «Екопапір» та підприємства України: ТОВ «Елкопласт», м. Житомир, ТОВ «Кроноспан», м. Нововолинськ, ПП «Оліяр», ПрАТ «РАЙЗ-МАКСИМКО» та інші.

Ми тісно співпрацюємо з іншими колективами, для того, щоб розширити свій спектр виробництва продукції, а також забезпечити якість продукції та швидкість виконання замовлень.