“Касети”

Надійна сталева конструкція призначена для зберігання та транспортування порожніх та повних балонів, для того щоб захистити навколишнє середовище та перевізників від нещасних випадків.

Так як перевезення балонів відбувається з вмістом різноманітних газів, в першу чергу потрібно потурбуватися про їх повну безпеку та максимально зменшити ризик їх зовнішнього пошкодження, падіння чи відкриття балона.

Під час транспортування балонів найкращим чином перевозити їх в контейнерах, так як вони надійні та зручні у використанні, прокладки в такому випадку не обов’язкові.

Технологія виробництва контейнерів:

Під час виготовлення металевих “касет”для балонів використовується сталь високої якості. Вироби неодмінно покриваються шаром полімерного покриття або цинкуються, яке забезпечує стійкість контейнерів до окислення. В залежності від того яка кількість секцій в контейнері визначається його розмір, таким чином всі “касети ” виробляються за вказаними розмірами клієнта.

Контейнер (“касети”) рекомендується використовувати для надійного захисту балонів на будівельних майданчиках або інших виробничих закладах.