Контейнери з дном, що відкриваються

Контейнери з дном, що відкривається можуть використовуватися у багатьох галузях та видах господарської діяльності. Ці контейнери також зручні для зберігання відходів, які згодом можна вивантажити, керуючи лише ручкою, якою можна управляти на відстані за допомогою троса. Контейнер закривається просто ставлячи на землю.

Характеристики:

Контейнер з дном, що автоматично відкривається оснащений важелем-зачепом, який автоматично відкривається при зчепленні з верхнім поясом роликового контейнера при підніманні його навантажувачем для вивантаження в контейнер.

Контейнер має 4 упори по на чотирьох кутках , що забезпечують штабелювання контейнерів.

Упори забезпечують захват контейнера за допомогою ланцюгових або тросових строп на 4 гілки.

1. Ланцюгові стропи; 2. Тросові стропи; 3. Текстильні стропи.

Ніжки висотою 100 мм дозволяють легко піднімати контейнер навантажувачем. Дно в контейнерах без автоматичного відкривання відкривається за допомогою зручного важеля з тросом з кабіни навантажувача: водій не виходить з навантажувача, щоб вивантажити контейнер.

Ніжки забезпечують переміщення навантажувачем і транспалетою.Можливе встановлення коліс.

Можливе установлення троса безпеки, що запобігає відкриванню дна не більше ніж на 75 °. Міцна конструкція з деталями мінімального зносу (всі рухомі деталі механічні (крім коліс)).

Високий рівень безпеки системи відкривання. Натиснувши на важіль (можливо з навантажувача канатом (тросом, ланцюжком), який відпускає гаки і відбувається розвантаження.

Розміри: