Міжнародний промисловий форум – 2017

Міжнародний промисловий форум

представляє собою захід, який входить до переліку світових промислових виставок та являється найбільшою виставковою подією в Україні з машинобудування. На форумі були представлені різноманітні машини, одна з таких була Машина HS-M3015B-F60 для лазерного різання металу.

Машина HS-M3015B-F60

для професійної різання металевого листа 0,5-12 мм з вуглецевої сталі, 0,5-6 мм з нержавіючої сталі, латуні 0.5-3 мм, мідних квадратних труб 0,5-2 мм, круглих труб, прямокутних труб, труб D- подібної форми і шестигранних труб тощо. Верстат для лазерного різання – 6 м труби та листовий матеріал.

Технічні характеристики:

Ріжуча здатність – квадратні труби: 20 20 -100 100 мм, круглі труби: Φ20 – Φ150 мм, товстостінні труби товщиною 0,5-5 мм, труби з нержавіючої сталі 0,5 -3 мм.Область обробки 3000 мм X 1500 мм (optional)

Максимальна швидкість руху 40 м / мін

Максимальне прискорення 0.3G

X / Y Точність позиціонування 0.05 мм / м

X / Y Точність перестановки ± 0.05 мм

Джерело живлення – 380V 50Hz

Потужність лазера – 500W-1000W

Вага всієї машини – 6600 кг.

Розміри машини-8500 3120 1700mm

Лазерний верстат HS-M3015B-F60

Віддаючи перевагу в обробці металоконструкцій лазерним верстатів нового покоління, компанії-споживачі збільшують вироблення і тим самим прибутковість. Крім стандартної і частої в застосуванні різання металу, дані пристрої дозволяють очищати продукцію від іржі та лакофарбові матеріали з поверхонь.

Таким чином, стає можливим не тільки створення нових виробів, а й повернення до своїх первісних характеристик старих. Модель HS-M3015B-F60 користується величезним попитом, як лазерний верстат по металу. Підвищена продуктивність обумовлена ​​максимальною лазерної швидкістю 40 метрів з хвилину.

Найчастіше використовується для нанесення гравіювання або зображення на поверхню. Мінімальна товщина виробу, що дозволяє нанести якісний малюнок, досягає 30 міліметрів.

Застосовується до наступних матеріалів:

– оргскло;

– сталь;

– різні сплави;

– різні види пластика;

– шкіряні вироби, тканинні, джинс;

– камінь, мармур, граніт;

– технічна папір, поролон;

– гумові вироби.

На ринку лазерна обробка існує більше тридцяти років. Але, тільки в даний час вона знайшла циклічний попит та популярність. Технології з кожним роком удосконалюються, що дає можливість обробляти більший спектр матеріалів, застосовуючи інноваційні методи.

Верстат лазерного різання можна застосувати при маркуванні, зварюванні, обробці матеріалів, додаткової наплавлення. За рахунок точності робочого променя, швидкості і низької зношуваності – високо цінується при масовому серійному виробництві.

Робота заснована на застосуванні лазерного променя, за допомогою якого відбувається обробка матеріалу. Тепловий вплив лазером, відбувається або в імпульсному, або ж в безперервному режимах. Це визначається специфікою оброблюваного матеріалу.

Віддаючи перевагу, при виборі техніки, німецьким науковим відкриттям і технологій, підвищується якість обладнання і спрощується експлуатаційний сегмент.

Лазерне обладнання, робочий потенціал якого, створений для обробки різного виду матеріалів, коштує дорого, але в повній мірі себе виправдовує.

Застосовуються в роботі, частіше за інших, газові лазери. З їх залученням збільшується швидкість і точність роботи. Правильне та методичне навчання співробітників, залучення новітнього програмного забезпечення виводить роботу на якісно інший рівень.