Що таке гаряче цинкування?

З часом металеві вироби покриваються ржавщиною під впливом навколишнього середовища, що призводить до руйнування метало-конструкціїй. Перед виробниками постало питання захисту металовиробів від руйнування та корозії металу. Одним із провідних варіантів захисту конструкції стало гаряче цинкування, яке добре захищає стальні та металеві конструкції від водяної, ґрунтової та атмосферної корозії. Через свої унікальні властивості цинк набув популярності використання його у виробництві, а основною його перевагою стало повторне використання без втрати свої хімічних та фізичних властивостей.

Процес цинкування починається з розплавлення цинку при температурі 440-460 °С, після цього металевий виріб занурюють у розплавлену масу, таким чином сталь покриває поверхню як і з зовнішнього так і внутрішнього боку товщиною 60 - 100 мкм. Гаряче цинкування забезпечує не лише захисним бар’єром, а також електрохімічний захистом, що забезпечує подвійний захист конструкції навіть при пошкодженні цинкової оболонки, призводить до корозії цинку, а не сталі.

Таким чином, гаряче цинкування поєднує в собі властивості, які захищають вироби від корозії на багато років (приблизно від 20 до 65 років в залежності від товщини покриття та природних умов).