Контейнери та ковші для автонавантажувачів

Замовте контейнер самоскид на підприємстві Р.В. Метал Сервіс

Підприємство Р.В. Метал Сервіс виготовить обладнання для обробки і транспортування відходів для інтенсивного і промислового використання. Наприклад, наші сміттєві контейнери самоскиди ручного або автоматичного керування, наявні в декількох моделях і об’ємах, зокрема, використовуються на логістичних складах, заводах або будівельних майданчиках для утилізації відходів навалом, або для транспортування матеріалів або будівельного сміття. Міцної конструкції, ці посилені контейнери мають тривалий термін служби і відповідають європейським нормам безпеки.

godet pelle chargeuse

Нахил ковша здійснюється автоматично рукояткою, якою може керувати на відстані оператор, не залишаючи навантажувач. Лопата навантажувач для перевезення матеріалів. Широко використовуються на площадках супермаркетів, ці ковші самоскиди для навантажувача забезпечують також легке навантаження і вивантаження ваших матеріали або відходів.

Контейнер з дном, що відкривається для всіх галузей діяльності. Ми виготовляємо також металеві контейнери та розвинули цілий ряд контейнерів спеціально розроблених для сектора логістики. Ці контейнери зручні для зберігання відходів, які згодом можна вивантажити, керуючи лише ручкою, якою можна управляти на відстані. Контейнер закривається просто ставлячи на землю.

Benne à fond ouvrant pour chariot élévateur

Якщо стандартні розміри не підходять, ви можете звернутися до нас і ми виготовимо контейнер для вас на замовлення. Купуйте контейнери, ковші на підприємстві Р.В. Метал Сервіс це гарантія виробу, який відповідає діючим нормам, якість і гарантійне обслуговування завжди доступні.