Використання контейнерів типу “Лодочка” з вантажівкою обладнаною портальним навантажувачем

Для того щоб забезпечити ефективну оптимізацію вантажівки та контейнера питу “Лодочка”, потрібно вірно співвіднести вагу контейнера до потужності машини, щоб уникнути перевантаження одного з елементів під час експлуатації. Щоб створити безпечні та легкі умови навантаження та розвантаження вантажівки, її можливо обладнати 3 – ма типами систем управління (опціональне управління). Низька транспортна висота, довгий захоплювач та резервна потужність, забезпечують зручне використання контейнера.

Вантажівки з портальними навантажувачами зі змінними кузовами-контейнерами типу “Лодочка” заднього завантаження відносяться до вантажівок спеціального призначення і використовуються для збору та транспортування твердих побутових відходів (ТПВ) в місця утилізації, а ресурсоцінних матеріалів – в місця їх сортування і / або подальшої переробки, або інших вантажів.

Безпека та зручність використання :

– ланцюги з гаками для фіксації контейнера на вантажівці при вивантаженні

– два гаки-фіксатори контейнера на вантажівці

– гак-фіксатор контейнера на вантажівці

– захисний відбійник гідроциліндра

– ланцюгові стропи з гаками-зачепами

– обмежувач контейнера на вантажівці

– стабілізатор

– роликовий стабілізатор

– прямий стабілізатор

– дистанційне керування за допомогою радіо-пульта

– зовнішнє керування

– ергономічний пульт керування в кабіні

Контейнери типу ” Лодочка” з вантажівкою обладнаною портальним навантажувачем часто використовують для перевезення будівельних відходів та негабаритних матеріалів. Вантажівки такого типу не потребують багато простору під час роботи. Вони злегкістю піднімають вантаж горизонтально і під час перенесення через перешкоду не нахиляють його, тим самим не розсипаючи та не перекидаючи вантаж. Одна така машина може працювати з десятками контейнерів, тим самим економлячи площу робочого місця, якої часто не вистачає, особливо у великих містах.

Використання котенерів типу “Лодочка” з портальним навантажувачем:

Перевезення штабельованих контейнерів пачкою (складеними один в один)

Перекидання без лімітів

Мультифункціональний контейнер типу “Лодочка”

Механізм портального навантажувача з звичайною крюковою системою – мультиліфт