Металева тара PPR-101

Металева тара для виробництва є одним із самих надійних різновидів тари, це оборотна тара багаторазового використання що дозволяє заощаджувати кошти при транспортуванні та зберіганні різних видів товарів.

Металева тара PPR-101 призначена для збору і зберігання метизів, тарно-штучних та інших вантажів та виробів. Можливість установки тари PPR-101 одну на іншу дозволяє значно економити складські площі та зменшує транспортні витрати.

Не рекомендується використовувати тару PPR-101 для зберігання/транспортування виробів чи матеріалів з підвищеною вологістю (вода, мастильні матеріали, тощо).

За замовчуванням тара PPR-101 фарбується методом порошкового покриття, типовий колір заводу-виробника сірий RAL 7005.

Технічні характеристики тари PPR-101

При замовленні тари необхідно вказати назву виробу згідно Таблиці 1 або погодити із представником виробника зміни відносно типових варіантів заводу-виробника.

Таблиця 1.

Інформація для замовлення тари PPR-101

Рис.1. Тара PPR-101, конструкція та основні розміри

За погодженням між виробником і замовником можливе фарбування в інші кольори та інші види покриття (наприклад емаль “Колорін ХТ-365”).

Завод-виробник залишає за собою право в односторонньому порядку змінювати зовнішній вигляд тари, якщо такі зміни не впливають на експлуатаційні характеристики виробу.