Чому все більше підприємств надає перевагу використання палет типу «Манурак»?

Складські, транспортні палети «Манурак» це набагато більше, ніж традиційні складські стелажі.

Вже більше десяти років вони користуються значним попитом у країнах Західної Європи.

Чому підприємства логістики приймають рішення про зміни? Чому вони хочуть використовувати палети «Манурак»?

В основі кожного економічного рішення лежить прибуток. Система палет “Манурак” удосконалює дію складу, що переноситься на економію, а підприємство має значний прибуток.

Яким чином палети «Манурак» вдосконалюють роботу на складах ?

Отже, які проблеми у складських приміщеннях допомогає вирішити введення системи стовбчикових палет «Манурак»?

Ось декілька прикладів:

1. Часто товари, складовані, наприклад, на традиційних палетах “Євро”, в ящиках або в коробках, можуть займати тільки поверхню підлоги – у зв’язку з їх вагою або специфікою товару, що зберігається не можна класти одну палету на іншу. Даремно пропадає величезна кількість вертикальної поверхні. Склад використовується неефективно. Палети «Манурак» рішуче покращують ефективність використання складської поверхні. Застосування штабелювання (поверховість) дозволяє складувати на одній поверхні навіть в чотири рази більше кількості товарів! Використовуючи вертикальні труби, можна просто укласти палети поверхами, незалежно від типу вантажу, що зберігається.

2. Неміцність інших видів палет. Операції, що виконуються за допомогою вилкового навантажувача, часто призводять до пошкодження дерев’яних палет. Це викликає ризик пошкодження товару, що зберігається, а також нанесення травм обслуговуючому складському персоналу.

В обох випадках власник складу піддається ризику понести величезні витрати. Також, умови зберігання можуть значно скоротити їх термін використання – занадто вологе / сухе повітря, дуже низька / висока температура, дія сонячних променів – все це вороги деревини. У свою чергу, хімічні речовини є ворогами пластмас, з яких виробляють деякі види палет.

Палети «Манурак» не псуються, виготовлені методом гарячого цинкування або пофарбовані порошковим методом, можуть використовуватися у важких умовах довгі роки.

3. Неправильна організація складу: на складах використовуються системи стелажів (“drive in” та інші), іноді виникає необхідність введення зміни в їх розташуванні. Це викликає величезні організаційні проблеми. Стелажі слід розвантажити, демонтувати, встановити в новій конфігурації і знову завантажити. Думаючи про організацію складу, слід бути підготовленим до такої необхідності, адже вона може з’явитися в будь-який (найчастіше несподіваний) момент.

Використовуючи палети «Манурак» така операція не є питанням про їх перенесення в інше місце. Сам процес штабелювання це близько 2,1 хвилини для 4 палет.

4. Неможливість зберігання нетипових товарів. Маючи в розпорядженні тільки палети одного розміру і з встановленою заздалегідь конструкцією, ми маємо дуже обмежені можливості. Якщо товар, який ми хочемо зберігати має нетипові габаритні розміри – немає можливості його складування на стандартних дерев’яних європалетах. Якщо ж ми зважимося переробити таку палету – її несучі параметри різко зменшуються і вона автоматично втрачає свій статус “європалет”. Палети «Манурак» можна довільно модифікувати і пристосувати до зберігання необмеженого асортименту товарів. Іноді досить невеликої модифікації несучих труб, щоб пристосувати палету для абсолютно нових завдань.