Продукція

Багатофункціональні контейнери POLY

Роликові контейнери без даху для збору та перевезення легких вантажів (папір, пластик,поліетилен...), побутового сміття, сільськогосподарських культур, промислових відходів.

Контейнери SPFE

Роликові контейнери без даху для збору та перевезення метало-брухту, важких вантажів, побутового та будівельного сміття, сільськогосподарських культур, промислових відходів інтенсивного використання.

Норми DIN 30722-2 для роликових контейнерів

Контейнери DEEE

Роликові контейнери з дахом або накриті тентом з боковими дверима для збору та перевезення дерев'яних, картонних або металевих ящиків, палет з різноманітною продукцією, відходів промисловості в упаковці.

Контейнери типу "ТПВІ" (ORMG)

Контейнер призначений для збору, зберігання, транспортування і перевалки побутових відходів.

Контейнери типу "Лодочка" (MULTIBENNE)

Контейнери типу "Лодочка" для важкого сміття. Контейнер призначений для збору, зберігання, транспортування і перевалки будь-яких важких, промислових, будівельних та сільськогосподарських вантажів.

Норми DIN 30720 для контейнерів типу “Лодочка”
Контейнери типу “ТПВІ”

Металеві палети для складування, переміщення і транспортування товарів. Універсальні полети-піддони АД і АН ставляться один на один, що дозволяє штабелювати продукцію значної ваги в декілька рівнів.

Металеві палети

Контейнери цього типу використовуються для ефективного та швидкого збирання промислових, а також побутових відходів. Попит на євро контейнери набрав обертів у сфері промисловості, так як контейнери стійкі та достатньо об'ємні. Використовується разом з компактором.

Контейнери, які використовуються під мультиліфт для збору та перевезення легких вантажів, а саме: побутового сміття, малогабаритного устаткування, тари, тирси та дерева, картону та паперу тощо.

Норми DIN 30722-3 для роликових контейнерів

Складські, транспортні палети «Манурак» - всебічного застосування. «Манурак» - модульна система, яка встановлюється без болтів, гайок і інструментів, призначений для тимчасового зберігання виробів насипом або на піддонах.

Контейнер призначений для транспортування важких матеріалів, таких як щебінь, гравій, лом... Контейнер призначений для збору, зберігання, транспортування і перевалки будь-яких важких, промислових і сільськогосподарських вантажів. Порожні контейнери вкладаються один в один і можуть зберігатися або транспортуватися по три штуки одночасно. Переваги: економія місця для зберігання контейнерів, менші транспортні витрати.

Контейнер “Матрьошка”

Контейнер з люками для збору легких вантажів (папір, пластик, поліетилен…), побутового сміття, промислових відходів.

Баки служать для збору відходів промисловості, побутового сміття, а також використовуються для зберігання піску, дрібного гравію. Якщо поверхню бака обробити корозійностійкими фарбами то можливо зберігати навіть сіль.

Контейнери самоскиди

Можуть бути використаними у 80% при зборі всіх відходів. В основному використовується спільно з роликовими контейнерами для збору відходів і подальшого вивантаження у великий роликовий контейнер. Об’єм від 300 до 2000 літрів.

Ящики для промисловості

Ящики цього типу використовуються в промисловості для складування та перевезення невеликих заготовок, або метисів (болти, гайки, шайби тощо.). Так як ці контейнери герметичні, їх можна використовувати для переміщення рідин (мастила, ГСМ тощо).

Модульні перегородки Використовуються для майданчиків по збору сипучих матеріалів та забезпечують неперевершену стабільність навіть при складуванні важких матеріалів.

Для мобільних перегородок не потрібно ніяких фундаментів і фіксації в землю.

Використовуються у багатьох галузях та видах господарської діяльності. Ці контейнери також зручні для зберігання відходів, які згодом можна вивантажити, керуючи лише ручкою, якою можна управляти на відстані за допомогою троса.

Захисні відбійники

Металеві захисні відбійники - запобігають пошкодження та руйнування конструкції від ударів техніки. Захист встановлюється на відстані від конструкції і при можливому зіткненні гасить удар навантажувача. Може використовуватися як окремий або складовий елемент захисту.

Ми пропонуємо повну гаму баків для рідких відходів (резервуарів-відстійників), які виготовлені зі сталі відповідно до стандартних розмірів. Ми також можемо виготовити баки згідно специфічних розмірів. Поставляються з або без решіткового настилу.

Ківш - самоскид Використовується для транспортування та обробки матеріалів або відходів (пісок, цемент, гравій, картон ...). Простий та дуже зручний у використанні, сумісний з навантажувачем та краном.

Контейнери та ковші для автонавантажувачів

Платформа

Використовується для переміщення різних - товарів, ящиків, палет, коробок, контейнерів тощо. Прив'язується до платформи стяжними ременями (стяжні вантажні ремені для кріплення призначені для надійної фіксації переміщуваних предметів.).

Баки для металобрухту

Застосовуються для транспортування, навантаження та розвантаження металобрухту. Баки можна використовувати також для складання та зберігання різних деталей, матеріалів та заготовок для виробництва.

Баласти Широко використовуються у будівництві, тримаючи підпірні стінки-опалубки, які забезпечують стійкість та безпеку на робочій території.

Ящики цього типу використовуються для збору, зберігання, перевезення та захоронення сміття в межах зон атомних електростанцій, у зв'язку з тим, що рівень опромінення для людей (в умовах навіть нормальної експлуатації атомних електростанцій) може перевищувати квоту ліміту дози для населення. Контейнери виготовляються з кришками і ніжками, або без кришок і ніжок. Також можуть бути пофарбовані або без покриття поверхні.

Кузов стаціонарний для напівпричепа Використовують для збору та перевезення металобрухту, важких вантажів, промислових відходів, побутового та будівельного сміття, а також транспортування ящиків та сільськогосподарських культур тощо.

Специфічні вироби-кузова для вантажівок з напівпричепом

Це ідеальна система для організації біг-бега на вашому складі або під час транспортування, так як вони дозволяють підняти біг-бег на різних висотах, тим самим заощаджуючи місце у сховищі. Транспортування манубага або за допомогою вилочного навантажувача або гідравлічного візка.

Подібний вид контейнерів з дахом та люками використовується для збору та перевезення легких вантажів (папір, пластик, поліетилен…), побутового сміття, промислових відходів. Швидке та зручне наповнення та розвантаження контейнера забезпечує дно, яке відкривається, що дозволяє його випорожнити без зайвого розкидання сміття.

Об’єм від 3 до 10 м³.

Контейнер для балонів (касета)

Надійна сталева конструкція призначена для зберігання та транспортування порожніх та повних балонів, для того щоб захистити навколишнє середовище та перевізників від нещасних випадків.

Під час транспортування балонів найкращим чином перевозити їх в контейнерах, так як вони надійні та зручні у використанні, прокладки в такому випадку не обов’язкові.

Металева тара

Це оборотна тара багаторазового використання, яка призначена для збору та зберігання метизів, тарно-штучних та інших вантажів та виробів. Можливість штабелювання тари дозволяє значно економити складські площі та зменшує транспортні витрати.