Норми AFNOR R 17-108 для роликових контейнерів Частина 1

Роликові контейнери згідно норм NF R 17-108 можуть бути використані для різних робіт і їх можуть транспортувати всі стандартні вантажівки з крюковою системою мультиліфт.

Даний документ був розроблений комісією «З’ємні контейнери» як технічні характеристики для виготовлення контейнерів для мультиліфта.

Технічні характеристики мають за мету покращити безпеку персоналу та операцій при завантаженні та розвантаженні відповідно до побажань, висловлених Національним фондом медичного страхування для співробітників.

Цей документ базується на системі « упор блокування контейнера/ блокування контейнера».

1. Галузь застосування

Даний документ має за мету визначити функціональні розміри і загальні технічні характеристики з’ємних контейнерів для мультиліфта, щоб врахувати проблеми безпеки цих контейнерів, виходячи з їхньої концепції.

Він дійсний лише для з’ємних контейнерів для мультиліфтів, які транспортуються

транспортними засобами класу 11 і 22.

З’ємні контейнери для мультиліфтів названі далі «контейнери» або контейнери класу 1 для контейнерів, які перевозяться ТЗ класу 1, або «контейнери класу 2» для контейнерів, які перевозяться ТЗ класу 2.

2. Нормативні посилання

Цей документ містить датовані і недатовані посилання на інші публікації. Ці нормативні посилання наведено у відповідних місцях в тексті, а публікації перераховані нижче. Для датованих посилань наступні поправки або перегляди будь-яких з цих публікацій відносяться до цього документа тільки при внесенні до нього змін або перегляду.

Для недатованих посилань застосовують останнє видання публікації,на яку робиться посилання на застосування. NF ISO 1176: 1991 транспортні дорожні засоби – маси – Словник і коди (індекс класифікації: R 10-005).

NF R 17-107: 2001, Транспортні дорожні засоби – Транспортні засоби оснащені гідравлічним важелем для з’ємних контейнерів – Вимоги безпеки.

3. Терміни і визначення

Для потреб даного документу застосовуються наступні терміни і визначення.

3.1 Навантаження використання обладнання

Дозволене навантаження відповідно дорожніх правил, включаючи вагу контейнера.

3.2 З’ємні контейнери для мультиліфта

Загальний термін, який визначає місткість (цистерна, платформа, контейнер і т.д.) створений для структури, яка називається «лижа», яку можна поставити на ТЗ, скинути і переставити мультиліфтом.

3.3 Лижа

Структура контейнера

3.4 Вісь зачіп

Вигнута вісь знаходиться на фронтальній частині контейнера, розміщена на поздовжній середній направляючій лижі, що дозволяє захват контейнера мультиліфтом.

3.5 Зупинка контейнера

Деталь закріплена на корпусі, підтримує динамічну силу за рахунок гальмування.