Контейнер для балонів (касета)

Навіщо потрібні дані контейнера і що вони з себе представляють?

При перевезенні балонів зі різними газами виникає проблема безпеки балонів і самих перевізників.

При перевезенні рекомендується використовувати певні правила. В основному, це зводиться до того , щоб один раз для всіх випадків придбати контейнер для балонів. Це позбавить Вас від доброї половини тих проблем , які починаються, якщо контейнер (касету) для балонів не використовувати. Найкраще перевозити балони або в контейнерах, або у вертикальному положенні, з’єднати їх пластиковими стрічками щоб уникнути розльоту по фурі, прокласти прокладками. Як прокладки можна використовувати дерев’яні бруси, але необхідно певним чином вирізати під балони гнізда.

Балони потрібно укладати вентилями в один бік.

! Найкраще для перевезень відразу придбати контейнер. Він зручний і дозволяє не використовувати пластикову стрічку, яка схильна до розривів. Крім того , прокладки в такому випадку не обов’язкові. Один балон потрібно перевозити з ковпаком на вентилі, який запобігає пошкодження верхньої частини балона. Догори ногами балон ставити не можна.

При перевезенні в контейнерах полегшується навантаження і розвантаження балонів. Контейнери для зберігання балонів випускаються в різних конфігураціях. Але всі типи такого виробу підтримують підцепку краном, кран-балкою або навантажувачем – автокаром. Контейнер досить легкий.