Контейнери типу “ТПВІ”

Контейнери типу “ТПВІ” (ORMG) з дахом та люками використовується для збору та перевезення легких вантажів (папір, пластик, поліетилен…), побутового сміття, промислових відходів.

Контейнери не займають багато місця, так як ми враховуємо побажання та потреби замовника. Виготовлення може бути згідно норм DIN 30722 або AFNOR, додатково на контейнер може бути нанесена реклама, малюнки згідно з вибором Замовника.

Універсальність та економічність використання контейнера типу “ТПВІ” забезпечує швидке вивезення їх один за одним, у міру їх наповненості.

Під час роботи не потрібно більше чекати годинами завантаження кузова транспортного засобу, машина забирає готовий до відвантаження заповнений контейнер за декілька хвилин. Крім того одна і та ж машини може вивозити один тип сміття одним контейнером, інший другим контейнером.

Технічні характеристики:

– можливість закривати контейнер на замок;

– пластмасові або металеві кришки;

– всі листи (бокові, днище, передня та задня стінки) 3 мм;

металевий дах;

– об’ємом від 7 до 20 м³.

Контейнер закритого типу може бути виготовлений з металевими або пластмасовими кришками та додатковими можливостями за бажанням Замовника. Для максимального захисту крюкового контейнера від розкрадань можемо встановити просту систему під ключ, яка захистить гак контейнера.