Конференція компанії «Золоте руно»

Під час міжнародного промислового форуму відбувалися ряд науково‑технічних семінарів та конференцій, на яких піднімалися питання розвитку виробничого потенціалу в галузі машинобудування, а також менеджменту та маркетингу на промислових підприємствах тощо.

22 листопада 2017 року ми взяли участь у конференції по застосуванню ефективних рішень в області шліфування та обробки металів та інших матеріалів. Дана конференція була організована компанією з виробництва стрічкових пилок та абразивних матеріалів «Золоте Руно» для своїх партнерів та клієнтів.

Першу частину конференції представники з компаній-партнерів ділилися з учасниками конференції своїм досвідом реалізації абразивних матеріалів та різального інструменту. Були наведені приклади впровадження інструментів українськими компаніями та які результати отримали компанії при їх реалізації.

Дуже приємно, що представники компаній з різних регіонів України з великим інтересом слухали виступ представників компанії «Золоте Руно», задавали безліч питань і, можливо, по приїзду додому задумаються про впровадження філософії постійного вдосконалення на своїх підприємствах.