Міжнародний промисловий форум

Кожного року в Україні проходить найбільша промислова виставка країни, яка набрала грандіозного обороту і вийшла на рівень міжнародного визнання. Вона була зареєстрована як Міжнародний промисловий форум у Всесвітній асоціації виставкової індустрії (UFI) у 2005 році, що є найвищим рівнем всесвітнього визнання для виставки.

Міжнародний промисловий форум представляє виставки у галузях машинобудування, металообробки, а також суміжних областей. Крім того пропонують цікаву програму презентацій учасників форуму, науково‑практичних конференцій та семінарів.

Участь у форумі беруть провідні промислові підприємства України, а також підприємства інших країн світу. Під час виставки демонструються різноманітне обладнання, інструменти, новітні промислові технології, послуги тощо.

Порівнюючи якісне та кількісне наповнення виставки з минулими роками, можна зробити висновок, що з кожними роком все більше зростає увага до інноваційних технологій та тенденцію та поступового їх впровадження у вітчизняне виробництво.